D2 Racing Sport Coiloverid

Hinnatud 5.00/5 1 kliendi hinnangu põhjal
(1 ülevaade)

Oleme D2 Racing Sport ametlik maaletooja Eestis.

D2 Racing Sport pakub tippkvaliteediga Coilovereid nii tänavale, Drifti, Dragi, Rallikrossi, Ringrajale kui teistesse võistlusklassidesse.

Hinnapakkumise saamiseks kirjuta meile info@stance.ee ja täpsusta mis autoga on tegemist.

1 arvustus tootele D2 Racing Sport Coiloverid

 1. Hinnanguga 5 / 5

  Martin

  Soetasin D2 coiloverid, sport variandi. Autoks IS200 ning eesmärgiks originaalis juba head juhitavust veelgi täiustada. Selle koha pealt ületasid need amordid isegi ootuseid, rool on täpne ning kurvides pidamine üle mõistuse hea. Väga meeldivalt olin üllatunud ka sõidumugavuse säilimises, esialgu küll oli damping kõige kõvema peal ja raputas päris kõvasti, ka teed on siin kehvapoolsed. Vaid 5 minutiga sai autole ring peale tehtud ja damping poole peale keeratud – nagu öö ja päev. Varasemalt odavamate coiloveritega olen ka sõitnud ning minu jaoks on D2 oma hinda väärt.
  Kui millegi üle nuriseda, siis pakendamise. Kohale jõudes olid kahel coiloveril väiksed täkked, pakendatud oli papipuru sisse ning olid üksteise vastu käinud. Aga auto all ei imetle neid keegi 🙂

  • Stance.ee

   Tere Martin.
   Tänan teid väga tagasiside eest.
   D2 Racing Sport coiloverid on coiloverite tipptehnoloogia ja nende kvaliteedis juba kahtlema ei pea.

   Kindlasti pöörame nüüdsest suuremat rõhku pakendamisele.
   D2 Racing Sport coiloverid tulevad kahjuks niivõrd laias pakendis, et meie kitsastesse pakiautomaatidesse need kahjuks ei mahu ja peame coiloverid omakorda ümber pakendama.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga