Allahindlus!

Bigstren puhastusharjade komplekt trellile (22 osa)

17.80

SUUR XXL KOMPLEKT – kogu komplektis on koguni 22 elementi erinevat tüüpi pindade puhastamiseks ja poleerimiseks. Seal on puhastusharjad, poleerimiskäsnad ja abrasiivsed kettad. Seetõttu on võimalik kohandada sobiva suurusega ja tüüpi puhastuselementi vastavalt hetkevajadustele, mis suurendab oluliselt komplekti kasutusvõimalusi.
LIHTNE, KIIRE JA EFEKTIIVNE PUHASTAMINE – need on harjad, poleerimiskäsnad ja abrasiivid mis tahes tüüpi trellile kinnitamiseks. Neil on universaalsed tihvtid 8mm. Sellist komplekti saab kasutada nii autotööstuses (nt autovelgede jaoks), kui ka töökojas ja paljudes majapidamistöödes, hõlbustades praktiliselt kõikide pindade puhastamist.
KÕRGE KVALITEEDI MATERJALID – harjased on valmistatud keskmise jäikusega nailonist. See on vastupidav materjal, mis töötab väga hästi erinevat tüüpi pindade puhastamisel. Lausriie ja käsnad on vastupidavad ja esteetiliselt valmistatud.
VELCRO MOUNTED + STEM EXTENSION – poleerimiskäsnad on kvaliteetne toode, mis sobib suurepäraselt erinevat tüüpi värvikatete poleerimiseks. Iga poleerimiskäsn ja abrasiiv kinnitatakse takjapaelaga pea külge. Lisaks on komplektis varrepikendus. Seda 12 cm pikendust kasutatakse raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamiseks.
SPETSIFIKATSIOON – elementide arv: 22; materjal: nailon / käsn / abrasiiv; jäikus: keskmine; ei kriimusta liitmikke; tihvti läbimõõt: 0,8 cm; pikenduspikkus: 12 cm; mõõdud: harja läbimõõdud: 5 cm; 8,5 cm; 10 cm; 12 cm; mõõdud: pea läbimõõt: 10 cm; komplekti kaal: 644 g; kaal pakendis: 860 g.
SPETSIFIKATSIOON

1 x Velcro poleerimiskäsn (100 mm)
1 x takja poleerimiskäsn (100 mm)
1 x takjapea (100 mm)
1 x 8mm varrepikendus
3 x abrasiivne fliis pehme oranž
3 x Abrasiivne fliis keskmiselt õhuke sinine
3 x keskmine õhuke Burgundia abrasiivne fliis
3 x kõva paks roheline abrasiivne lausriie
6 x erineva suurusega harjad 8 mm varrega

Laos

    Lisainfo

    Kaal 2 kg
    Mõõtmed 10 × 10 × 10 cm