Polüestervaik 1kg + kõvendi

9.40

Polüestervaik POLIMAL 143AWTP-1  + MEKP kõvendi

Polüestervaik pakend sisaldab 1 kg vaiku + 2% kõvendit

Vaik formuleeritud klaaskiu lamineerimiseks, konstruktiivseteks töödeks, mahutite valmistamiseks, laevaehituses, autotööstuses, akrüülvannide valmistamisel.

Polüestervaik madala stüreeni heitkogusega on ettenähtud nii käsitsi pealekandmiseks kui ka pihustamiseks. Sellised polüestrivaigu madalad eksotermilised omadused ja kiire kõvenemine muudab seda kiireks ja kulutõhusaks vahendiks komposiitmaterjalidest detailide valmistamiseks. POLIMAL 104 AWTP-1 tortoftaal-polüestervaik sisaldab värviindikaatori – kõvendi lisamisel paigaldamisel muutuvad poolläbipaistvalt pruunikas. Polüestervaik on mõeldud kasutamiseks toatemperatuuril ja ei nõua järelkuumutamist. Seda polüestervaiku saab kasutada klaaskiudmatiga, klaaskiust heie ja muude klaaskiust kangaste ja täiteainetega. Enamasti seda vaiku kasutatakse suurte detailide valmistamiseks, kus detaili kaalu ja strukturaalsed omadused on olulised.

Tehnilised näitajad:

·         Viskoossus  350 mPas/250C
·         Segamisproportsioonid 100 : 2
·         Kasutusaeg 15 °C – 30 minutit 20 °C – 25 minutit 30 °C – 10 minutit.
·         Värv rohekas, kõvenedes läbipaistvalt pruunikas
·         Kõveneb 24 tunniga toatemperatuuril, mille järel saavutab head omadused
·         Suurepäraste omaduste saavutamiseks on soovitav detaili järel kuumutamine temperatuuril 60 – 80 °C, 3-4 tundi.

Toode saadaval järeltellimisel.

Saabumas: 2tk
Kategooria:

    Lisainfo

    Kaal 2 kg
    Mõõtmed 5 × 5 × 5 cm
    Bränd

    Composite24