Trizand akuga LED pealamp

14.95

TUGEV JA VASTUPIDAV – esilatern on valmistatud kvaliteetsetest kummimaterjalidest, mis teeb sellest vastupidava ja soliidse eseme, lisaks on see vastupidav erinevat tüüpi mehaanilistele vigastustele ja pragudele, aga ka väikeselt kõrguselt kukkumisele.
6 VALGUSTUSREŽIIMI – LED-esilaternal on valida 6 valgustusvõimaluse vahel, tänu millele saab igaüks seda lihtsalt oma hetkevajadustele vastavaks kohandada. Seadmel on XPE LED ja COB LED paneel .
LIIKUMISANDUR – Lambi lisaeelis on liikumisandur, mille liigutamisel lamp süttib. Lambil on sisseehitatud aku, mida laetakse USB Type-C pordi kaudu. Komplekti kuulub USB – USB Type-C laadimiskaabel .
MUGAV KASUTADA – pealamp on äärmiselt mugav ese kasutada nt. tänu reguleeritavale rihmale ja silikoonile on lamp väga kerge. Lisaks on silikoonrihmal vaht, et esilamp otsaesist ära ei pühiks.
SPETSIFIKATSIOON – luumenite arv: 350 LM; toiteallikas: aku; aku maht 1200 mAh; laadimine: USB Type-C; valguse aktiveerimine liikumisega: jah; diood: 40 COB dioodi ribal + 1 XPE diood; IPX4 veekindel; 6 valgusrežiimi; laadimisaeg ca. 4h; tööaeg: 3 – 8h olenevalt töörežiimist; valgustusulatus: kuni 50 m2; libisemiskindel materjal: jah; must värv; kukkumiskindlus: kuni 2 meetrit; kulumiskindel: tugev kummikonstruktsioon; reguleeritav riba: ümbermõõt täiskasvanutele ja lastele; juhtpaneeli kõrgus: 3,2 cm; peapaela kõrgus 2,4 cm; Rihma reguleerimine: 50-80 cm (maksimaalne venitus; kaal: 60 g;

Laos

    Lisainfo

    Kaal 2 kg
    Mõõtmed 5 × 5 × 5 cm